Ender Saraç – Öksürük İçin Bitkisel Tedavi

En çok rastlanan öksürük türü viral öksürük, virüslü öksürüklerdir.Bunun dışında çok ciddi hastalıklarında habercisi olabilir geçiştirdiğimiz öksürükler.Örneğin akciğer kanserlerinin, ses tellerinin kanserlerinin, bronş kanserlerinin yine kalp yetmezliğinin, bazı astım hastalıklarının, kronik akciğer hastalarının en önemli bulgularından biri öksürüktür.Bu öksürükler genelde uzun süreli öksürükler olur.Eğer yukarıda sayılan hastalıklardan biri olma ihtimali varsa sadece öksürük olma belirtileri.Yanında aşırı kilo kaybı, halsizlik, şiddetli sırt ağrısı, balgamda kan görülmesi gibi bulgularda rastlanabilir.

Ender Saraç Öksürük İçin Bitkisel Öneriler şöyledir;

1 adet siyah turp kabak açıcağı yardımıyla 5-6 yerden oyulur.Bu oyukları belli bir düzen içinden yapmalısınızki daha sonra ilave edeceğimiz sıvı karışımlar dökülmesin.Daha sonra bu oyukların içini bal ile doldurun.Doldurduktan sonra oyulduktan sonra ortaya çıkan küçük parçacıklarla bu delikleri kapatın.1 gün kadar bu şekilde bekletin.Böylece tamamen doğal şurup elde etmiş oalcaksınız.Günde 3 kaşık doğal ve tamamen bitkisel şurubunuzu için.

Aramalar:bitkiseltedaviler gen tr ender sarac oksuruk icin bitkisel tedavi

“Ender Saraç – Öksürük İçin Bitkisel Tedavi” için 4 Yorum

 1. zekaiyuce diyor ki:

  merhaba benim babam akciğer kanseri ve öksürüğü çok fazla 6 kür kemoterapi aldı fakar halen öksürük var.öksürük sonucunda da halsizliği çok oluyor ve göğüs ağrısı çok fazlalaşıyor gece uyuyamadığı içinde bütün gün ölü gibi.Şimdi benim sorum şu :
  kanserdeki öksürük için bitkisel ne kullanıcam yoksa yukarıdaki anlatılan da olabilirmi öksüğünü geçirmek için.?lütfen acil cevap.?

  1 adet siyah turpun içine sadece belli bir miktar bal ekleyip 1 gün durdurmak kafimidir.çünkü anlatılan paragrafta şöyle diyor : ( 1 adet siyah turp kabak açıcağı yardımıyla 5-6 yerden oyulur.Bu oyukları belli bir düzen içinden yapmalısınızki daha sonra ilave edeceğimiz sıvı karışımlar dökülmesin.) bal haricinde başka sıvı karşımlarda var mı turpun içine koyacağımız yoksa sadece bal mı.? net bi açıklama yaparmısınız lütfen.?

 2. Yönetici diyor ki:

  Merhaba;

  Bu kürü deneyebilirsiniz.Kanser hastalığında bu bitkisel önerileri uygulamanızı zararı olmaz.Aksine faydasını görebilirsiniz.

  Siyah turpun içine sadece bal atıp.Turp içerisine hava almayacak şekilde muhafaza edilerek 1 gün bekletilir.Ardından kaşık kaşık bal ile karıştırılmış olan siyah turpun içi yenir.

 3. öksürük tedavisi diyor ki:

  devamlı öksürük duruyorum en yakında zaman bu öneriyi denicem inşallah işe yarar.

 4. naciye diyor ki:

  merhaba ballı turp çok iyi geliyorrr denemenizi tavsiye ederim

Yorum Yapın